Kıbrıs’ a gelen ziyaretçilerimizin en önemli sorunlarından biri de Taksi Transfer ve ulaşım.

Aslına bakarsanız Kıbrıs ulaşım ağı yönünden oldukça rahat ve erişilebilir yapıdadır, zaten ulaşımın sorun olması Kıbrıs’ ın trafiği ya da kalabalığı değil araç bulma ve bulunan araçların istenilen hizmeti verebilmesi durumundan kaynaklıdır.

Ziyaretçilerimiz gitmek istedikleri yerlere en doğal hakları olarak, konforlu ve güvenilir şekilde en kısa yollardan, uygun fiyatlara gitmek istiyorlar. Bu her müşterinin satın alma eğilimi ile hemen hemen aynı. Fakat Kıbrıs Transfer noktasında havaalanına geldiklerinde ya otobüsleri ya da taksileri tercih ediyorlar. Otobüsü tercih ettiklerinde kalabalık bir seyahati kabul etmiş oluyorlar ve bazen müşterilerimiz gece kulüplerine, eğlence merkezlerine gitmek istiyorlar. Bu tarz kulüplerin önüne otobüs ile gitmek de pek hoş karşılanmıyor. Bu  kez  taksileri tercih ediyorlar fakat taksi ücretleri de yabancı olduğunuzu anlayan taksicilerin sizi suiistimal etmesiyle neredeyse üç katına çıkıyor.
Ve gittiğiniz yerden dönüşte aynı rahatlıkta taksi bulabilmeniz biraz zor olabiliyor.

Taksi Transfer

Kıbrıs Transfer hizmetimiz tam olarak bu sorunların çözümü için bulunmakta. Transfer araçlarımız ile konforlu bir yolculuk yaşayabilirsiniz. Kıbrıs Transfer hizmetinizi Kıbrıs’ a gelmeden önce satın alarak, havaalanına geldiğinizde deneyimli sürücülerimiz tarafından karşılanırsınız. Hemen aracınıza ilerleyerek valizlerinizi yerleştirirsiniz ve Kıbrıs seyahatinize başlarsınız. Transfer hizmeti ile ulaşım konusunu tamamen kafanızdan kaldırarak, seyahatinize odaklanabilirsiniz.

Transfer aracımızın istediğiniz yerde istediğiniz zamanda bulunması için saat bilgilendirmesi yapmanız gerekir. Havaalanı – gece kulübü transferleri, havaalanı – otel transferleri – havaalanı – mini Kıbrıs turu – Otel transferleri en çok tercih edilen transfer türlerimizden.